[Найкраще] Paralmax extra – це те саме, що Panadol?

Досить популярними болезаспокійливими і жарознижувальними засобами є Паралмакс екстра і Панадол. Чи Паралмакс екстра схожий на Панадол? Давайте дізнаємося про цей препарат із блогу aFamilyToday у статті нижче.

Паралмакс екстра, основними компонентами якого є парацетамол і кофеїн, має ефективну жарознижувальну та знеболювальну дію. Застосування Паралмакс екстра дуже схоже на Панадол – досить поширений препарат у повсякденному житті. Чи Паралмакс екстра схожий на Панадол? Які способи використання та запобіжні заходи під час використання Paralmax Extra? У наведеній нижче статті блог aFamilyToday допоможе вам відповісти на ці запитання, а також дізнатися більше про цей препарат!

1. Інгредієнти, застосування та спосіб використання Paralmax extra

1.1. Інгредієнти та використання Paralmax Extra

Паралмакс екстразнеболювальний і жарознижуючий препарат, до складу якого входять:

  • Парацетамол 500 мг;
  • Кофеїн 65 мг.

Завдяки двом зазначеним вище основним інгредієнтам Paralmax extra має жарознижувальну дію та полегшує біль від легкого до помірного. Крім того, Paralmax extra також має здатність допомагати жінкам безпечно контролювати менструальний біль без звикання, з незначними небажаними ефектами. Однак не слід зловживати препаратом або використовувати його у високих дозах, оскільки це може призвести до пошкодження печінки.

Паралмакс екстра ефективно знімає біль і знижує температуру

1.2. Як використовувати Paralmax Extra?

Ви можете використовувати Paralmax extra для зниження температури та полегшення болю, приймаючи його до або після їди, у разі легкого або помірного болю або високої температури вище 38,5 ℃. Слід зазначити, що мінімальний час між 2 прийомами препарату становить від 4 до 6 годин.

Дорослим і дітям старше 12 років призначають по 1-2 таблетки 2-3 рази на добу. Не приймайте більше 8 таблеток на день.

Крім того, без вказівок лікаря ви категорично не повинні використовувати Paralmax extra для полегшення болю та зниження температури в таких випадках:

  • Знеболювання на тривалий період часу (більше 10 днів).
  • Знизьте температуру, якщо температура вище 39,5 ℃, лихоманка триває більше 3 днів або лихоманка повторюється.

Вищевказані стани можуть бути ознаками захворювання, тому використання знеболюючих і жарознижувальних препаратів може замаскувати справжній стан, ускладнюючи його діагностику та лікування. У цьому випадку пацієнту необхідно звернутися до медичного закладу для своєчасного обстеження та лікування, а не використовувати знеболюючі засоби для зняття симптомів.

2. Протипоказання, побічні дії Паралмакс екстра

2.1. Кому протипоказаний Паралмакс екстра?

Незважаючи на те, що це звичайний і безпечний знеболюючий засіб, не кожен може використовувати Paralmax extra. Зокрема, Паралмакс екстра протипоказаний у таких випадках:

  • Підвищена чутливість до будь-якого з інгредієнтів (парацетамолу, кофеїну ).
  • Люди з тяжкою печінковою недостатністю.
  • Люди з гемолітичною хворобою через дефіцит G6PD.
  • Люди з коронарною недостатністю, тахікардією, інфарктом міокарда , екстрасистолією...
  • Діти до 12 років.

Крім того, слід дотримуватися обережності при призначенні препарату вагітним жінкам. Застосування Паралмакс екстра вагітним жінкам не рекомендується, оскільки кофеїн, що міститься в препараті, є речовиною, яка може накопичуватися в організмі, тим самим підвищуючи ризик мимовільного переривання вагітності у вагітної жінки. Тому вагітним слід бути обережними при застосуванні та застосовувати препарат у найменшій ефективній дозі з якомога коротшою тривалістю лікування. В ідеалі вагітним необхідно проконсультуватися з лікарем, щоб підібрати правильний жарознижуючий і знеболюючий засіб.

Вагітним жінкам необхідно бути обережними при застосуванні Паралмакс екстра

Крім того, жінкам, які годують грудьми, не рекомендується використовувати Паралмакс Екстра, оскільки компоненти препарату парацетамол і кофеїн здатні виводитися з грудним молоком.

2.2. Побічні ефекти Паралмакс екстра

Оскільки основним компонентом є парацетамол, Паралмакс екстра рідко викликає небажані ефекти. Однак у кількох дуже рідкісних випадках пацієнти все ж можуть відчувати деякі побічні ефекти під час використання Paralmax extra, такі як:

  • З боку імунної системи організму: реакції гіперчутливості на препарат можуть виникати у вигляді висипу, ангіоневротичного набряку, синдрому токсичного некрозу шкіри, синдрому Стівенса-Джонсона...
  • З боку крові та лімфатичної системи: тромбоцитопенія, нейтропенія, панцитопенія.
  • З боку дихальної системи: бронхоспазм…
  • гепатит.
  • Кофеїн може викликати розлади травлення , запори, судоми, нервозність, неспокій, безсоння, запаморочення, головні болі...

Використання Paralmax extra може викликати безсоння

Крім того, застосування Паралмаксу екстра з дієтою з високим вмістом кофеїну може спричинити передозування кофеїну, що спричинить такі стани, як безсоння, тривога, дратівливість, головний біль, нервозність, сплутаність свідомості Тому під час прийому препарату необхідно обмежити або не вживати продукти або напої, що містять багато кофеїну. Популярними продуктами та напоями, що містять багато кофеїну, є кава, чай, шоколад, енергетичні напої тощо. 

Якщо ваше тіло стикається з ненормальними ознаками під час використання Paralmax extra, вам необхідно негайно повідомити свого лікаря для відповідного плану лікування.

2.3. Передозування Паралмакс Екстра

Слід зазначити, що безпечна доза Паралмакс екстра – максимум 8 таблеток на добу. При передозуванні Паралмакс Екстра можуть виникнути такі стани: Біль у животі, запаморочення, нудота, блювота... 

У разі передозування препарату пацієнту необхідно провести промивання шлунка у поєднанні із застосуванням N-ацетилцистеїну. В ідеалі пацієнта слід доставити до медичного закладу для безпечного лікування передозування.

3. Паралмакс екстра те саме, що Панадол?

Панадол , основним інгредієнтом якого є парацетамол, є відомим болезаспокійливим жарознижувальним засобом, досить популярним у повсякденному житті. Через схожі характеристики багато хто часто задається питанням, чи схожий Паралмакс екстра на Панадол? 

Паралмакс Екстра – це те саме, що Панадол?

Щоб відповісти на поставлене вище запитання, давайте дізнаємось про інгредієнти Panadol у блозі aFamilyToday.

Панадол — це таблетована форма, відома за двома основними типами: Панадол синій і Панадол червоний (також відомий як Панадол екстра):

  • Панадол синій має основний компонент парацетамол з вмістом 500 мг.
  • Панадол червоний (Панадол екстра) містить: парацетамол 500 мг і кофеїн 65 мг.

Отже, можна побачити, що Paralmax extra і Panadol extra мають схожі інгредієнти. Тому дія цих двох препаратів схожа.

Вище наведено основну інформацію про жарознижуючий засіб Паралмакс екстра, а також відповідь на запитання: «Чи є Паралмакс екстра те саме, що Панадол ?». Сподіваємося, що завдяки наведеній вище статті читачі дізналися корисну інформацію, щоб вибрати знеболююче, щоб покласти його в сімейну аптечку. Блог aFamilyToday бажає вам міцного здоров’я та сподівається, що ви й надалі підтримуватимете Аптеку!


Leave a Comment

Як правильно приймати жарознижуючі ліки дітям

Як правильно приймати жарознижуючі ліки дітям

На відміну від дорослих, застосовуючи дітям жарознижуючі препарати, потрібно бути дуже обережними. Особливо правильно підібрати ліки та дозу відповідно до віку

З яким інтервалом безпечно використовувати жарознижуючі засоби, введені в задній прохід?

З яким інтервалом безпечно використовувати жарознижуючі засоби, введені в задній прохід?

ректальні жарознижуючі засоби вважаються ефективним шляхом введення і можуть замінити пероральні ліки в багатьох випадках. Для ефективного та безпечного застосування препарату користувачі повинні знати, скільки триває інтервал між прийомами жарознижуючих препаратів, а також відомості про показання до застосування.

Чи можна приймати панадол по 1 таблетці в день? Запобіжні заходи при застосуванні Панадола

Чи можна приймати панадол по 1 таблетці в день? Запобіжні заходи при застосуванні Панадола

Дізнайтеся відразу зі статтею Чи можна приймати 1 таблетку Панадол в день, чи впливає це на здоров'я? за максимально детальну та точну відповідь.

Розкриваємо 5 жарознижуючих препаратів для годуючих жінок, яких ви могли не знати

Розкриваємо 5 жарознижуючих препаратів для годуючих жінок, яких ви могли не знати

Під час вагітності, а також під час годування груддю резистентність жінок часто слабшає, тому вони більш сприйнятливі до захворювань, ніж звичайне населення. Отже, якщо у вас висока температура, чи можна годуючій жінці приймати жарознижуючі ліки? Які бувають жарознижуючі препарати для годуючих жінок? Все буде в статті нижче.

5 кращих жарознижувачів на водній основі, яким сьогодні довіряють багато людей

5 кращих жарознижувачів на водній основі, яким сьогодні довіряють багато людей

Лихоманка – це нормальна реакція організму на боротьбу з такими шкідливими загарбниками, як бактерії та віруси. Одним з ефективних методів зниження температури є застосування жарознижуючих препаратів. Жарознижуючі на водній основі сьогодні є широко поширеним засобом.

Чи можна змішувати жарознижуючі з молоком? Пам’ятайте, коли доглядаєте за дітьми з лихоманкою

Чи можна змішувати жарознижуючі з молоком? Пам’ятайте, коли доглядаєте за дітьми з лихоманкою

Дати дитині ліки нелегко, особливо коли у неї гарячка. Тому багато батьків змішують ліки з їжею або молоком, щоб дітям було легше приймати жарознижуючі ліки. Отже, чи можна змішувати жарознижувач з молоком? Давайте дізнаємося про цю тему з блогу aFamilyToday у статті нижче!

Як використовувати жарознижувач для дітей

Як використовувати жарознижувач для дітей

Діти дуже чутливі особистості, їхня імунна система ще не повністю сформована, тому їм легко негайно реагувати на вплив навколишнього середовища. А лихоманка у дітей є одним із найпоширеніших клінічних симптомів, а також найчастішим приводом для занепокоєння батьків. Отже, чи завжди діти з лихоманкою повинні використовувати жарознижуючі ліки? Наскільки доцільно використовувати жарознижуючі засоби дітям?

Як безпечно використовувати жарознижувач вдома

Як безпечно використовувати жарознижувач вдома

Жарознижуючі засоби вважаються звичайними ліками, які можна приймати самостійно, але з особливою обережністю їх слід давати маленьким дітям і людям похилого віку. Наступна стаття допоможе вам ознайомитися з інформацією про те, як безпечно використовувати жарознижуючі засоби вдома.

Чи можна їсти метеликовий горох? Примітки при використанні рослини гороху метеликового

Чи можна їсти метеликовий горох? Примітки при використанні рослини гороху метеликового

Багато людей люблять квітку метеликового гороху за її природне забарвлення та користь для здоров’я. Так чи можна їсти горох-метелик? Про що слід пам'ятати при вживанні такого виду їжі? Давайте дізнаємося більше в наступному вмісті.

Чим небезпечне отруєння свинцем? Як лікувати і запобігти?

Чим небезпечне отруєння свинцем? Як лікувати і запобігти?

Свинець - це метал, який широко використовується в сучасному житті. Але потрапляння свинцю в організм людини може викликати серйозне отруєння. Отже, наскільки небезпечне отруєння свинцем і як з ним боротися?

Які ліки приймати від гастриту, щоб швидко вилікуватися?

Які ліки приймати від гастриту, щоб швидко вилікуватися?

Які ліки приймати при гастриті, яку їжу їсти, щоб уникнути раптового болю в животі, що впливає на життя, хвилює багатьох людей. Заплатити

Ліки від безпліддя та що вам потрібно знати

Ліки від безпліддя та що вам потрібно знати

Потреба в отриманні інформації про препарати для зачаття зростає з кожним днем. Щоб дізнатися більше про це, давайте дізнаємось у блозі aFamilyToday за допомогою наступної статті!

Яку їжу краще їсти при набряках ніг під час вагітності?

Яку їжу краще їсти при набряках ніг під час вагітності?

Набряклість ніг під час вагітності – питання, яке задають багато людей, коли вони стикаються з цим явищем. Щоб дізнатися, яка їжа найкраща для зменшення набряків ніг під час вагітності, перегляньте нашу статтю нижче.

Як розпізнати кір у дітей за простими ознаками

Як розпізнати кір у дітей за простими ознаками

Молоді батьки знають, як рано розпізнати кір у дітей, щоб лікування пройшло легше, а малюкові швидше стало краще.

Як доглядати за хворою на кір дитину, щоб не погіршити хворобу?

Як доглядати за хворою на кір дитину, щоб не погіршити хворобу?

Для догляду за дитиною, хворою на кір, важливо стежити за гігієною як для дитини, так і для опікуна, щоб запобігти загостренню захворювання та обмежити поширення.

Як скоординувати точку акупунктури Дай Чионг Ду з іншими точками акупунктури?

Як скоординувати точку акупунктури Дай Чионг Ду з іншими точками акупунктури?

Acupoint Dai Truong Du є основною точкою акупресури для лікування болю в попереку, регулювання функції товстої кишки, особливо запорів,... Дізнайтеся більше!

Маловідомі ознаки серцевого нападу

Маловідомі ознаки серцевого нападу

Які симптоми серцевого нападу? Давайте ознайомимося з типовими ознаками серцевого нападу нижче, щоб швидко виявити та вчасно лікувати. перший

Чи лікується правець?

Чи лікується правець?

Правець - це гостра інфекція з високим рівнем смертності, спричинена екзотоксином правцевої палички Clostridium tetani. Отже, яка причина правця і чи виліковний правець?